Inwestycje

Posiadając oszczędności, warto zastanowić się nad ulokowaniem ich tak, aby przynosiły zysk. Zadanie wcale nie jest proste. Istnieje wiele instytucji i produktów, które umożliwiają inwestowanie, ale i tak wszystko sprowadza się do naszych oczekiwań i poziomu ryzyka na jaki jesteśmy gotowi. Pieniądze możemy deponować na bezpiecznych lokatach lub inwestować w obligacje. Dla innych zaś atrakcyjne będą fundusze inwestycyjne, będące bardziej elastyczną formą inwestowania. Wybór produktu zależy od Ciebie ,to Ty decydujesz o poziomie ryzyka oraz ZYSKU.

Lokaty

Lokaty pozwalają zadbać o to, by zgromadzone oszczędności rosły. Lokatę wybierają zarówno osoby potrzebujące ochrony kapitału jak również, jak i bardziej doświadczeni gracze, by trzymać na nich część posiadanego kapitału.

Obligacje

Obligacje są rodzajem papierów wartościowych i poświadczają, że emitent (czyli państwo lub spółka, która wypuszcza akcje) zostaje dłużnikiem osoby, która obligacje zakupiła.

Fundusze inwestycyjne

Dla tych, którzy poszukują zysku wyższego niż na lokatach bankowych, stworzyliśmy wyselekcjonowaną bazę przeszło 140 różnych funduszy. Nasi eksperci przyjdą Ci z fachową pomocą.

Porgramy emerytalne

Stworzenie planu emerytalnego nie jest łatwą sprawą, zwłaszcza, że wymaga szerszej perspektywy i kompleksowej wiedzy o finansach. Nasz ekspert wskaże Ci najlepsze sposoby pomnażania oszczędności budowania kapitału, który wykorzystasz po przejściu na emeryturę.

Programy oszczędnościowe

Wyższa emerytura, wakacje marzeń lub budowa domu – to rzeczy, dla których warto oszczędzać pieniądze…