Leasing

Leasing cieszy się bardzo dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Jest dużo bardziej opłacalny niż zakup środków trwałych za gotówkę.

Raty leasingowego można comiesięcznie wliczyć do kosztów, a w przypadku, gdy tracimy zainteresowanie pojazdem lub sprzętem – wypowiedzieć umowę. Dzięki współpracy z kluczowymi bankami i instytucjami finansowymi w Polsce, stworzyliśmy unikalną ofertę. Możemy zaoferować Ci elastyczne warunki: raty dostosowane do Twoich możliwości, sezonowe wpłaty, specjalne propozycje dla przedstawicieli wolnych zawodów. Uproszczona procedura bez zbędnych dokumentów z wpłatą własną od 0%!

Leasing finansowy

Przedmiot leasingu wykazywany jest w aktywach leasingobiorcy. Kosztem uzyskania przychodu jest tylko część odsetkowa i amortyzacja. Leasing finansowy, pod względem podatkowym, jest bardzo podobny do kredytu.

Leasing operacyjny

Polega na przekazaniu przez leasingodawcę na czas oznaczony w umowie(24,36,48,60,72,84 mce) prawa użytkowania przedmiotu leasingu leasingobiorcy w zamian za odpowiednie opłaty. Okres trwania umowy leasingu operacyjnego jest krótszy niż okres pełnej amortyzacji przedmiotu leasingu. Wszystkie opłaty leasingowe w pełnej wysokości są kosztem uzyskania przychodu w podatku dochodowym.

Pożyczka leasingowa

Ma na celu poprawę płynności i uwolnienie zamrożonych środków finansowych. Leasingobiorca odsprzedaje nabyty pojazd firmie leasingowej, a następnie korzysta z niego na podstawie umowy leasingu. Dzięki leasingowi zwrotnemu firma otrzymuje jednorazowy przypływ gotówki, który może przeznaczyć na finansowanie bieżącej działalności.

Leasing zwrotny

Przedmiot leasingu wykazywany jest w aktywach leasingobiorcy. Kosztem uzyskania przychodu jest tylko część odsetkowa i amortyzacja. Leasing finansowy, pod względem podatkowym, jest bardzo podobny do kredytu.

Leasing nieruchomości

Stosowany najczęściej podczas budowy lub zakupu nieruchomości komercyjnych (magazyny, hale produkcyjne, powierzchnie biurowe). Leasing jest podobny do umowy najmu, ale zawierany jest na dłuższy okres. Po okresie trwania umowy leasingobiorca może przejąć nieruchomość na własność . Leasing nieruchomości może występować w postaci leasingu zwrotnego, operacyjnego, finansowego jak też najmu długoterminowego.

Jak działamy

Spotkanie z ekspertem

Zbierzemy od Ciebie potrzebne informacje

Analiza ofert banków

Zweryfikujemy jaki bank ma dla Ciebie obecnie najkorzystniejszą ofertę.

Wybór oferty

Przedstawimy Ci oferty banków, które mają dla Ciebie najlepszą ofertę.

Kompletowanie dokumentów

Pomożemy Ci skompletować wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne w trakcie porcesu kredytowego.

Umowa kredytowa

Razem udamy się na podpisanie umowy kredytowej do banku, czuwamy nad Tobą od początku do końca.