Finansowanie dla firm

Żadna firma nie powinna stać w miejscu. Żeby przetrwać powinna się rozwijać. To zaś często wymaga sporego nakładu finansowego. Jednak brak środków nie może być przeszkodą w realizacji planów. W związku z tym przygotowaliśmy szeroki zakres usług finansowych – proponujemy nie tylko kredyty, ale również leasing, czy factoring. Wszystkie produkty jakie oferujemy wpłyną pozytywnie na stan Twojego firmowego budżetu. Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz wsparcie eksperta, który znajdzie produkty dopasowane do Twojej firmy. Ty w tym czasie będziesz mógł skoncentrować się na bieżącej i przyszłej działalności przedsiębiorstwa.

KREDYT NA BIEŻĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ – CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

  • kwoty do 500 000 zł

  • decyzja nawet w kilka godzin

  • duże kwoty na dowolny cel

  • pomoc w negocjacji warunków umowy z bankiem

  • wskazanie rozwiązań, jak dodatkowego ubezpieczenia, które pozwoli obniżyć marżę albo oprocentowanie

  • jasne warunki kredytowania

  • minimum formalności

  • okres spłaty dostosowany do możliwości Twojego przedsiębiorstwa, również z możliwością karencji spłaty

Kredyt w rachunku obrotowym

Jest to kredyt przeznaczone na finansowanie bieżących potrzeb firmy (np. zakup towarów, surowców, materiałów). Kredyt obrotowy pozwala firmie zachować płynność finansową. Kredyt obrotowy zwykle jest krótkoterminowy - okres spłaty nie przekracza roku, jednak w przypadku kredytowania, np. zapasów sezonowych, może być udzielany na dłuższy okres nawet do 7 lat.

Kredyt inwestycyjny

Przeznaczony na realizację konkretnych przedsięwzięć inwestycyjnych przedsiębiorcy, których celem może być: zakup środków trwałych, budowa, modernizacja, zakup nieruchomości, rozwój nowej gałęzi w firmie. Firma, która ubiega się o przyznanie kredytu inwestycyjnego musi wykazać ekonomiczną efektywność przedsięwzięcia. Podstawowym dokumentem jest biznes plan.

Pozabankowe finansowanie działalności

Finansowanie dla firm, które z różnych powodów nie mogą skorzystać z kredytu bankowego. Może to być spowodowane m.in. zaległościami w płatnościach ZUS i US, negatywną historią kredytową. Firmy pożyczkowe stosują bardziej liberalną politykę w zamian za wyższą cenę kredytu.

Finansowanie dla rolników

Udzielane jest przez wyspecjalizowane w tym banki, których odbiorcami są Klienci prowadzący gospodarstwa rolne oraz korzystający z dopłat UE. Kredyt może być przeznaczony na zakup maszyn i urządzeń związanych z prowadzeniem działalności rolniczej a także na bieżące potrzeby. Finansowanie dla rolników może być celowe lub na dowolny cel pod zastaw maszyn rolniczych lub całego gospodarstwa pod warunkiem uzyskiwania dochodu gwarantującego regularną spłatę miesięcznych rat. Udzielane jest na podstawie faktur, dotacji oraz hektarów przeliczeniowych.

Jak działamy

Spotkanie z ekspertem

Zbierzemy od Ciebie potrzebne informacje

Analiza ofert banków

Zweryfikujemy jaki bank ma dla Ciebie obecnie najkorzystniejszą ofertę.

Wybór oferty

Przedstawimy Ci oferty banków, które mają dla Ciebie najlepszą ofertę.

Kompletowanie dokumentów

Pomożemy Ci skompletować wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne w trakcie porcesu kredytowego.

Umowa kredytowa

Razem udamy się na podpisanie umowy kredytowej do banku, czuwamy nad Tobą od początku do końca.